Агроємності для транспортування поліпропіленові

Ємності серії «БНВ Агро-Еко»

Ємності «БНВ Агро-Еко» спеціально розроблені для транспортування рідких добрив, отрутохімікатів, олії, дизельного палива, а також води та інших рідин для підприємств аграрного сектору. Ці ємності відповідають найвищим вимогам якості та розраховані на експлуатацію у польових умовах протягом 20 і більше років.

Ємності «БНВ Агро-Еко» розраховані на встановлення на всі типи вітчизняних та імпортних автомобілів, причепів та напівпричепів, також існує система індивідуального підбору схеми кріплення.

Матеріалом виготовлення ємностей служить поліпропілен. Це міцний, екологічно чистий матеріал, стійкий до перепаду температур, ультрафіолету, а також має високу хімічну стійкість

Конструкція «БНВ Агро-Еко»

blank

 1. навантажувальні вуха (4 шт.);
 2. герметичний люк;
 3. дихальний клапан;
 4. заливная горловина;
 5. покажчик рівня;
 6. гасники хвиль;
 7. зливний штуцер із краном;
 8. упор (у стіну кузова).
Робочий об’єм ємності, м 3Габаритні розміри, мЦіна
Довжина (L)Ширина (B)Висота (H)
7,03,02,01,5А
8,03,52,01,5До
9,04,02,01,5ц
10,04,32,01,5І
12,55,32,01,5Я
15,06,22,01,5!!!

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ – 24 МІСЯЦЯ!

Зовнішній вигляд «БНВ Агро-Еко»

Особливості «БНВ Агро-Еко»:

 • надміцний корпус із поліпропілену;
 • надійний упор (у стінку кузова);
 • індивідуальну систему кріплень до кузова;
 • широкий люк (Ду 600) для ревізії;
 • посилений зливний патрубок із пластиковим краном;
 • візуальний покажчик рівня;
 • дихальний клапан;
 • можливість виготовлення ємностей за індивідуальними розмірами.


Для кожного виріб оформляється паспорт ємності/посібник з експлуатації встановленої форми із сертифікатами якості та протоколом випробувань. Розрахунковий нормативний термін експлуатації таких ємностей «БНВ Агро-Еко» складає близько 50 років.

Сільськогосподарська потужність

Агроємності з поліпропілену призначені для використання в агросекторі. З їх допомогою можна здійснювати зберігання та перевезення різних рідин, включаючи отрутохімікати, рідкі добрива, чисту воду для поливу. Матеріал виробництва – листовий поліпропілен, який додатково оснащений армованим металевим каркасом (несучий). За рахунок цього в процесі перевезення рідин нерівною дорогою виключається ризик пошкодження ємності.

Особливості експлуатації ємностей цього типу

Місткості з поліпропілену легко монтуються на вантажні платформи автомобілів вітчизняного чи іноземного виробництва. Для цього передбачено індивідуальні кріплення. Додатково їх можна встановлювати на напівпричепи. Місткість має посилений упор, який забезпечує надійну фіксацію на платформі в будь-яких умовах.

Для процесу заповнення ємності використовується верхній розширений люк, який вміщує всі види побутових і промислових шлангів. Для зливу рідини можна використовувати зливний патрубок, який додатково посилений. Навіть високий тиск води не здатний пошкодити внутрішні пластикові елементи. Завдяки наявності візуального рівня заповнення ємності можна визначати потенційний вільний обсяг.

Актуально купити ємність такого типу для невеликих фермерських господарств чи агропромислових підприємств із великою посівною площею землі. Доступна ціна дозволить заощадити на придбанні та вигідно перевозити необхідну рідину у потрібну локацію.

Як вони виробляються

Виробництво агроємностей із поліпропілену здійснюється за розробленими проектними кресленнями. Відповідність міжнародним стандартам якості продукції такого виду (включаючи DVS 2205 та DVS 2207) дозволяє імпортувати ємності для європейських агрофірм. У нашому магазині ви можете замовити ці універсальні ємності з доставкою по Україні.

Серед експлуатаційних особливостей слід виділити такі:

 • Відсутність необхідності фарбування – пластик (поліпропілен) легко витримує експлуатацію у будь-яких погодних умовах;
 • Виключається ризик утворення корозії навіть через 5 років застосування (поліпропілен та поліетилен не підвладні такому впливу);
 • Універсальність застосування;
 • Легкість обслуговування (наприклад, миття).


На вибір у нашому магазині є кілька варіантів розмірів від мережі до п’ятнадцяти кубічних метрів. Середній період експлуатації становить понад 50 років, а фірмова гарантія від нашого магазину – 2 роки. Якщо у вас виникли питання щодо застосування, користування агроємністю для рідин, зверніться до наших менеджерів.

До кожної ємності додатково надаються документи, що підтверджують якість та описують норми експлуатації (паспорт ємності). Кожна одиниця також має санітарно-епідеміологічний сертифікат відповідності.

Серед переваг замовлення в нашому магазині можна виділити швидкий процес оформлення та доставки, найкращу вартість та лояльні умови для всіх покупців.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa