Ємності для промисловості поліпропіленові

Компанія «БНВ» налагодила випуск ємностей із поліпропілену для підприємств харчової, фармацевтичної, косметичної та хімічної промисловості. За час роботи підприємства з 1993 року накопичено великий досвід у виробництві ємностей різного типу об’ємом від 100 до 100 000 л і більше.

Галузь застосування

Промислові ємності – це обов’язкові складові будь-якого виробничого циклу, вони можуть використовуватися як для накопичення, циркуляції, акумулювання речовин і рідин, так і в процесах стабілізації, охолодження кінцевого продукту з повним етапом зливу.

Також промислові ємності необхідні накопичення і зберігання різноманітних продуктів: рідкого, розсипчастого чи твердого характеру. Завдяки стійкості поліпропілену до хімічних агресивних середовищ та впливу ультрафіолету ємності відмінно підходять для зберігання, транспортування продуктів з великим ступенем хімічної активності.

До того ж ємності з поліпропілену є екологічно безпечними і можуть зберігати продукти харчування або зернові культури.

Вони можуть бути прямокутними, циліндричними, мати конусне дно або подвійні стінки для забезпечення додаткової герметичності або додатково посилюватися армокаркасом для надання конструкції ще більшої жорсткості.

Матеріал виготовлення

Матеріалом для виготовлення ємностей служить поліпропілен від світового лідера в галузі виробництва пластиків німецького концерну Rochling Engineering Plastics Group, партнером якого на території України ось уже багато років є компанія БНВ.

Виготовлення ємностей відбувається у цеху компанії чи території замовника. Використовується найсучасніше європейське обладнання професійного класу. Стикування матеріалу відбувається шляхом полідифузного зварювання, завдяки чому він зварюється на молекулярному рівні, що гарантує 100% герметичність виробу.

При необхідності ємності можуть оснащуватися запірною апаратурою, вказівниками рівня, відведеннями, фланцями, насосами та іншим обладнанням.

blank

Переваги ємностей з поліпропілену:

  • порівняно невелика вага;
  • висока хімічна стійкість ;
  • тривалий термін служби – близько 50 років;
  • робоча температура від 0 до +80 °С;
  • 100% герметичність;
  • легкість у обслуговуванні;
  • висока надійність та міцність.

Наші переваги

Ємності з поліпропілену, виготовлені в цехах компанії «БНВ», піддаються гідравлічним випробуванням та проходять строгий контроль якості зварного шва та виробу в цілому.

Компанія «БНВ» виготовить нестандартні промислові ємності, а також ємності за вашими кресленнями та ескізами. Наші спеціалісти допоможуть вам у виборі конструктивних рішень для виробництва. Наш досвід роботи у сфері виготовлення промислових ємностей з поліпропілену – запорука стабільності та надійності вашого підприємства.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa