Вентиляційні канали

Компанія «БНВ» займається проектуванням систем вентиляції (повітропроводів) з поліпропілену прямокутного та круглого перерізу або комбіновані, де використовуються спільно круглі та прямокутні димарі.

Галузь застосування

Повітропроводи з поліпропілену застосовуються як для припливних, так і відточних магістралей вентиляційної системи.

Наші переваги

Компанія «БНВ» виготовляє димарі з поліпропілену німецького концерну Rochling». Це екологічно чистий і міцний матеріал, водонепроникний, зносостійкий, стійкий до впливу агресивних хімічних речовин, ультрафіолетового випромінювання, що зберігає свої якості при температурі від 0 до +90 °С, а тривалий термін служби поліпропілену (понад 50 років) забезпечить високу надійність експлуатації виробів тривалий період.

Завдяки цим перевагам вентиляція з поліпропілену з величезним успіхом застосовується як на побутових, так і великих промислових підприємствах. Пластикові повітроводи можуть бути використані як основний засіб у загальній системі вентиляції.

Системи вентиляції з поліпропілену (повітропроводи) – це міцність, надійність, висока якість та простота в експлуатації – гідна заміна застарілим, важким та непрактичним повітроводам з металу.

Компанія «БНВ» виготовляє повітроводи на найпередовішому європейському обладнанні, сертифікованими фахівцями. Ми пропонуємо нашим замовникам повний комплекс робіт, що включає проектування системи вентиляції з поліпропілену, розрахунок, виготовлення, доставку та монтаж готового виробу.

Компанія приймає замовлення на виготовлення повітроводів діаметром від 250 мм.

Термін прорахунку залежить від складності та обсягу замовлення і становить від 2 до 6 робочих днів.

Продукція сертифікована на відповідність вимогам стандарту ISO 9001-2008.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa