Виробництво гальванічних ванн – ванни для електролізу

Гальванічні ванни використовуються для хімічного покриття металів і сплавів в гальванічних цехах. Вони є резервуарами різних форм.

Ванни для гальваніки: особливості

Ванни повинні мати деякі характеристики, що забезпечують безперебійні технологічні процеси, для яких вони і призначені. До таких особливостей можна віднести:

  • можливість створити та підтримувати потрібну температуру;
  • герметичність;
  • зручність обслуговування;
  • безпека в експлуатації;
  • хімічна інертність матеріалу ємності до розчину, який у ній буде.

Неймовірна ціна на Ванни для електролізу від компанії БНВ.

Компанія БНВ є лідером ринку пластикових виробів України. Її спеціалізація – виробництво та продаж різних ємностей, у тому числі ванни для гальваніки. У нашій компанії пропіленові ємності виготовляються із спеціальних блокових конструкцій із ребрами жорсткості. Додаткового обв’язування вони не вимагають. Металоконструкції можуть бути виготовлені за бажанням клієнта на замовлення. Поліпропіленові ємності компанії БНВ мають високу хімічну стійкість і витримують температуру до 80 градусів. Одна з головних переваг наших ванн – вони не піддаються корозії.

Найкращі умови від БНВ для вас

Ви можете зробити замовлення з будь-якої точки країни: Донецька, Львова чи Одеси. Наше завдання – доставити товар у потрібне вам місце. Крім того, наші спеціалісти здійснюють монтаж ємностей, що займає від 3 до 10 днів. Вам залишається купити все, що вам потрібно, і чекати, коли конструкція опиниться на своєму місці. Також компанія займається виробництвом ємностей на замовлення. Наші фахівці допоможуть розрахувати необхідні параметри та виготовлять виріб, що відповідає вашим вимогам. Звертайтеся та самі оціните високу якість та приємні ціни на нашу продукцію.

Гальванічні ванни

Гальванічні ванни виготовляються із поліпропілену. Даний універсальний матеріал разом із поліетиленом вважається одним із найбільш практичних для застосування в промисловості. Цей резервуар застосовується для зовнішньої обробки металевих матеріалів та їх сплавів. Процедура покриття здійснюється за постійного впливу електричного струму, що дозволяє за короткий час рівномірно покрити заготівлю.

За рахунок умов експлуатації гальванічні ванни з поліпропілену повинні мати суворі параметри якості. Їх форма є відкритою з верхньої частини ємністю, посиленою додатковим каркасом жорсткості. Наша компанія пропонує замовити резервуар даного типу у будь-якому обсязі. Актуально використовувати продукцію цього на промислових підприємствах, комерційних виробничих компаніях.

Фізичні властивості гальванічних ванн

Виробництво гальванічних ванн включає кілька циклів робіт з проектування, створення та перевірки готової продукції.

Слід виділити такі фізичні властивості, властиві даним резервуарам:

  • Герметичність ємності – у процесі виготовлення використовується міцний листовий матеріал, з’єднаний між собою екструзійним зварюванням (за рахунок цього забезпечується герметичність швів та механічна міцність самого корпусу);
  • Стійкість ємності до високих температур – спеціальний матеріал, на відміну від побутового пластику, легко витримує нагрівання до +80-90 градусів за Цельсієм;
  • Відсутність реакції матеріалу з хімічними елементами (за рахунок цього резервуар можна заливати будь-який хімічний склад, включаючи деякі види кислотних рідин).

Незалежно від рідини, що використовується для обробки металевих заготовок, резервуар не вступає з нею в реакцію. Простота експлуатації робить таку ванну універсальною. За весь період користування вам не доведеться витрачатися на її обслуговування чи ремонт.

Наша компанія пропонує купити гальванічний резервуар необхідного розміру та місткості. Це дозволить ефективно експлуатувати вільну площу виробничих приміщень.

Цей матеріал не підвладний негативному впливу природних умов (наприклад, вологи). Термін служби не обмежується – зразковий показник дорівнює 20 рокам активної експлуатації без необхідності перефарбовування чи ремонту.

Вигода придбання гальванічних ванн у нашої компанії

У нашому магазині запропонована найкраща ціна в Україні на спеціалізовані ємності, включаючи ванни гальванічні. Під час замовлення ви можете уточнити бажані властивості, характеристики, розміри та інші параметри. Кожен пункт буде враховано під час виготовлення резервуара під задані цілі.

Додатково здійснюється постачання виготовлених ємностей до вказаного місця незалежно від регіону розташування. Термін виконання замовлення складає від кількох робочих днів. Також можливі лояльні знижки клієнтам.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa