Жироуловлювачі промислові для кафе, ресторанів

Жири, які виділяються як наслідок роботи різноманітних підприємств громадського харчування (приготування страв, очищення посуду), згодом осідають на каналізаційних трубах, створюючи пробки. Поступово наростаючи вони можуть повністю перекривати системи водовідведення, блокуючи роботу підприємств.

Навіть найвищі миючі речовини не справляються повною мірою з маслами, жирами.

А ось закупорена жиром труба може вимагати досить тривалого часу на прочистку – і на весь цей період роботу підприємства буде зупинено, що завдасть явних збитків. Також відчутний витік води з каналізації, що стався в результаті, може погіршити санітарно-екологічний стан об’єкта, громадського харчування, викликавши додаткові витрати.

Цю загрозу можна позбутися, встановивши такий сучасний прилад, як жировловлювач. Це оригінальний пристрій, що дозволяє практично повністю захистити кафе та ресторани від засмічення каналізаційних труб олійно-жировими відходами.

 

Переваги

При дбайливому зверненні період служби подібних пристроїв може бути практично необмеженим, розцінки ж на них порівняно невисокі. Також до переваг використання пристроїв можна віднести такі як:

  • Продовження терміну служби систем каналізації, кухонної техніки, сантехнічних приладів (часто відрізняються високою вартістю).
  • Додатковий захист від неприємних ароматів (клієнти, напевно, оцінять таке нововведення).
  • Зручна конструкція, яка передбачає просту експлуатацію.
  • Високий ступінь безпосереднього очищення стічних вод.

Що пропонуємо ми

Компанія «БНВ» виробляє жироуловлювачі для промислового та побутового використання. Ефективність таких ємностей висока, і жировловлювач може переробляти до 10 об’ємів/год, не споживаючи електроенергію.

Якість очищеної води після використання жироотделителя відповідає всім нормативам якості, тому такі ємності можна використовувати в кафе, ресторанах, їдальнях, пекарнях.

Жировловлювачі з поліпропілену – це первинне очищення стічних вод. Вони дозволяють виключити засмічення та обростання зовнішніх та внутрішніх каналізаційних труб, і запобігає попаданню шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Жировідділювачі виробництва Компанії «БНВ» виготовлені з міцного поліпропілену, і сама ємність розділена на два відділення.

У першій частині жировловлювача зі стічних вод під дією сили тяжіння осідають завислі речовини.

У другій частині жироуловлювача рідина поділяється на жирову та водну складові. Жир накопичується на поверхні та утворює плівку, яку приблизно раз на шість місяців необхідно видаляти.

Фахівці Компанії «БНВ» розроблять та виготовлять жировідділювачі саме такого обсягу та продуктивності, яка необхідна для успішного функціонування вашого бізнесу (кафе, ресторану, заводу та ін.)

Ми можемо доставити жировловлювачі в Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, а також Харків, Одесу, Львів, Луганськ, Донецьк та інше місто.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa