Для побуту

Завдяки властивостям поліпропілену з нього можна виготовити вироби для побутового використання, що мають унікальні характеристики.

Переваги поліпропілену

Поліпропілен має високу ударну в’язкість і підвищену зносостійкість, стійкий до багаторазових вигинів (при холодному згинанні обмежений радіус вигину), фізіологічно нешкідливий і придатний до контакту з питною водою і харчовими продуктами, водонепроникний, має корозійну стійкість, низьку теплопровідність, робоча температура З. Поліпропілен не має запаху, не тоне у воді, у вогні горить без диму, а також є хімічно стійким.

Можливості застосування поліпропілену в побуті

Це можуть бути всілякі піддони для забезпечення герметичності або зберігання виробів. Інструментальні ящики, що мають антикорозійні характеристики, стійкі до хімічних речовин.

Горщики, для посадки та догляду за квітами та рослинами. Вироби для утримання та розведення домашніх тварин, рибок, комах, земноводних та плазунів, а також для організації тераріумів.

Це можуть бути і складніші конструкції, такі наприклад, як обладнання для фотостудій, ванни для проявки фотографій, у тому числі і великого формату, так звані «мокрі столи» для фотолабораторій — це робочі столи де як стільниця служить ємність наповнена хімреактивами.

Різні поліпропіленові погреби – це міцні конструкції для зберігання продуктів або чогось, що володіють високим ступенем надійності, герметичності, зручністю обслуговування. Найчастіше вони застосовуються там, де є підвищений рівень ґрунтових вод або підвищена вологість.

Понтони, для відпочинку та організації пристані, або як основа для конструкції на воді. І це далеко не всі можливі варіанти застосування поліпропілену у побуті.

Якщо у вас є якась ідея та поліпропілен за своїми характеристиками та якостями вам підходить, телефонуйте, і фахівці та конструктори компанії «БНВ» допоможуть вам реалізувати всі ваші ідеї.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa