Наше виробництво

Завод із виробництва пластикових виробів — виготовлення ємностей для води та інших призначень на замовлення

Поліпропіленові вироби дуже популярні у всьому світі. Це з їх фізичними і хімічними властивостями. Сьогодні складно знайти інший матеріал, який володіє високою зносостійкістю, стійкістю до хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання, антикорозійністю, можливістю витримувати перепади температури від -25 до +95 градусів, легкістю в експлуатації та догляді та багато іншого.

Саме тому, з поліпропілену виготовляють різноманітні ємності, цистерни, септики, відстійники, пожежні резервуари, вентиляційні канали, жировловлювачі, пластикові льохи, басейни, купелі тощо. І це лише мала частина того, де використовується поліпропілен.

Переглянути весь список виробів із поліпропілену виробництва заводу БНВ

Термін експлуатації будь-якого виробу залежить від матеріалу, дотримання технологічного процесу, використаного обладнання, кваліфікації персоналу.

Все це має наша компанія.

Більше 20 років ми працюємо з поліпропіленом, використовуючи лише високоякісні матеріали, які пройшли сертифікацію та відповідають світовим вимогам якості та безпеки. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти міцні та довговічні вироби як стандартної форми, так і за індивідуально розробленим проектом. Виробничі умови дозволяють виконувати замовлення промислових заводів, які потребують габаритних виробів. Співробітники компанії мають великий досвід роботи із поліпропіленом.

Процес виробництва виробів полягає у зварюванні окремих листів поліпропілену. У нас є можливість здійснювати виготовлення як у цехах (апарат поліфузійного зварювання) так і на місці (ручний екструдер).

blank

Другий варіант найчастіше використовується при виготовленні поліпропіленових басейнів великих розмірів. Наша компанія віддає перевагу проводити виготовлення виробів у виробничих умовах. Це дає можливість проводити якісніше зварювання виробу, уникнути виникнення швів, потрапляння сторонніх домішок тощо. Термін експлуатації таких виробів – понад 30 років.

З питання виробництва 068-453-40-98 (майстер із виробництва)

Замовити продукцію 068-453-40-84 (менеджер з продажу)

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa