Пластикові ємності для ПММ: газу, солярки, дизельного палива, кислоти

Тара для рідин повинна відповідати тій речовині, яка в ній зберігається. Особлива увага приділяється ємностям, у яких зберігають паливно-мастильні матеріали. Вони повинні бути повністю безпечні та відповідати вимогам якості. Саме такі ПММ резервуари виробляє компанія БНВ.

ПММ резервуари: особливості

ПММ – це небезпечні горючі речовини. Вони є агресивними, тому особливості їхнього зберігання передбачають особливу обережність. У виробництві таких резервуарів повинні використовуватися лише сертифіковані матеріали, що відрізняються високою якістю. У світі використовують пластмасові резервуари для ПММ. Їх виробництво здійснюється з використанням новітніх технологій та обладнання.

Як правило, купівля подібної спеціалізованої тари характеризується швидкою окупністю. Тим більше, що розцінки на вироби із пластику (навіть спеціалізованого, створеного з дотриманням усіх норм) досить невисокі. До того ж подібні вироби можуть використовуватися багаторазово, а тривалість їхньої експлуатації велика.

Купуючи ці, безперечно, корисні вироби, необхідно враховувати особливості того, що зберігатиметься у них усередині. Так, густі нафтопродукти вимагають герметичної тари, яка має відповідність високим стандартам пожежної та електростатичної безпеки. Сховище для дизельного палива також повинно мати герметичність (не допускає попадання вологи), але передбачає доступ повітря. Зазвичай із цією метою на бак встановлюється спецклапан. Обов’язковими характеристиками ємностей для ПММ є:

 • Відсутність у матеріалі, з якого виготовлено виріб, речовин, які б вступити в реакцію з паливом.
 • Кришка тари має забезпечувати герметичність, а доступ повітря забезпечуватиме спеціальний клапан.
 • Повинне бути контрольне та зливне обладнання.

Тільки таким чином можливе забезпечення нормальної експлуатації ПММ. Що ж до форми резервуарів, вона може бути як стандартної (горизонтальної, циліндричної), і виготовлятися за індивідуальним замовленням (прямокутні чи інші конструкції). Замовляти такі вироби необхідно виключно у професійних виробників, яким відомі всі нюанси виробництва.

Вибирайте продукцію компанії БНВ

Якщо вам потрібні резервуари ПММ, звертайтесь до компанії БНВ. На вас чекає високоякісний сервіс, а також найкращі товари. З компанією БНВ ви отримаєте:

 • виготовлення продукції на замовлення за вашими індивідуальними проектами;
 • монтаж під ключ;
 • можливість купити якісні товари від виробника;
 • широкий асортимент товарів;
 • можливість отримання знижок під час продажу через інтернет.

Продукція Б.М.В. не обмежується стаціонарними резервуарами для зберігання нафтопродуктів тривалий час, ми випускаємо також мобільні контейнери, які призначені для регулярного повсякденного використання на автозаправних станціях.

Великий асортимент і різноманітність рішень поставлених завдань, як-от особливі параметри резервуарів для зберігання, прийому, транспортування різних видів нафтопродуктів (таких як дизпаливо, олію та інших.) доступний всім клієнтів Б.Н.В. Адже наша компанія виробляє і стандартні бочки, і для зберігання та реалізації, у тому числі й ємності бітумних сумішей та олії.

Щоб зробити замовлення, вказуйте:

 • Об `єм 
 • Кількість секцій (1-секційна, 2-секційна, 3-секційна)
 • Тип – вертикальна чи горизонтальна, наземна, підземна
 • Кількість стін
 • Кількість необхідних горловин

Якщо потрібно дізнатися про особливі характеристики або параметри резервуарів під нафтородукти, звертайтесь до нас.

Телефонуйте нам зараз — ми з радістю виконаємо ваше замовлення, доставимо його до будь-якого міста України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя – у цих містах наші центральні офіси, а також у Львів, Харків, Одесу та ін.

Ємності для ПММ

Ємності для ПММ – це необхідний елемент для перевезення та зберігання паливно-мастильних матеріалів. Враховуючи їх агресивний склад, зберігання таких рідин повинно здійснюватись у спеціальних резервуарах. Наша компанія пропонує купити ємності із поліпропілену з офіційною гарантією.

Цей матеріал відрізняється стійкістю навіть за умови прямого впливу ПММ. За рахунок застосування сертифікованих матеріалів термін служби такої ємності становить понад 20 років. Ціна на продукцію цього типу з особливого пластику максимально доступна. З урахуванням цього фактора, ви зможете швидко окупити витрати у процесі експлуатації.

Універсальність ємностей для ПММ від нашої компанії

Запропоновані пластикові ємності для солярки, бензину або інших ПММ є актуальними для агросектору, для автозаправних станцій, для промислових та комерційних підприємств. Наша компанія пропонуємо продукцію різного обсягу – кожен зможе підібрати актуальний варіант під поставлені цілі.

Які властивості мають дані ємності для ПММ:

 • Можливість зберігання як рідких горючих матеріалів, так і густих (нафта, мастила);
 • Відсутність хімічної реакції матеріалу та вмісту навіть при дії високих температур;
 • Повна герметичність (виключається попадання всередину вологи з можливістю часткового пропускання повітря для циркуляції та виключення накопичення газів);
 • Відповідають усім встановленим пожежним стандартам (актуально для поліпропілену, пластику, поліетилену);
 • Можливість зберігання у будь-яких погодних умовах.

Особливості експлуатації ємностей для ПММ з поліпропілену

Даний бак для дизельного палива, бензину або інших рідин виготовлений з матеріалу, який не вступає в реакцію з ПММ. Для простоти експлуатації використовується заливний отвір. За рахунок цих параметрів, можна зберігати паливо та мастильні матеріали просто неба без ризику попадання всередину вологи. Прямі сонячні промені не стануть причиною утворення статичної реакції. Ребра жорсткості додатково підсилюють ємність, що дозволяє заповнювати її без ризику пошкоджень.

Наша компанія пропонує замовити фірмові ємності для палива різних параметрів (розміри, форма). Для покупки доступні вертикальні та горизонтальні моделі, з однією, двома та трьома секціями. Всі ці параметри можна вказувати при оформленні замовлення.

Доставка по Україні  ( незалежно від регіону) стане зручною можливістю отримати необхідну ємність без зайвих витрат на перевезення. Ми постачаємо продукцію з гарантією та всією супровідною документацією, включаючи сертифікати відповідності. Запропоновані моделі резервуарів можуть виготовлятися у варіанті для статичного зберігання, але й перевезення на різних видах вантажного транспорту.

При виникненні питань, зв’язуйтесь з нашими кваліфікованими менеджерами для інформаційної консультації з технічних питань.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa