Ємності конічні поліпропіленові

Компанія «БНВ» виготовляє ємності з конічним, конусним дном із екологічно чистого, харчового, хімічно стійкого матеріалу поліпропілен від відомого світового концерну Rochling . Ємності виготовляються шляхом полідифузного зварювання, яке гарантує 100% герметичність. Термін служби матеріалу – понад 50 років.

Галузь застосування

Ємності з конусним дном застосовуються і є незамінними у багатьох виробничих підприємствах, де згідно з технологічним процесом потрібен етап повного зливу, а також повне спустошення, щоб уникнути утворення осаду. На цьому сфера застосування ємностей з конусним дном не обмежується, вони також використовуються у виробництвах, пов’язаних із зберіганням, перемішуванням та дозуванням речовин, у системах нейтралізації кислотних та лужних розчинів, виробництві рідких мінеральних добрив, а також застосовуються як зерносховища та для зберігання будь-яких сипучих матеріалів.

Комплектація

Додатково кожна ємність може бути оснащена герметичною або негерметичною горловиною, що знімається, різними фланцями, запірною арматурою, покажчиком рівня речовини і т.д .

Варіанти виготовлення

Наша компанія може виготовити будь-яку ємність, виходячи з побажань та технічних вимог замовника. blank
Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa