Біотуалет для дачі: чому не варто переплачувати

Біотуалет – це автономний переносний унітаз, який самостійно очищує стоки. У суспільстві, що розвивається, це показник культури і обов’язковий атрибут заміського житла, не підключеного до каналізації. Біотуалет для дачі перестав вважатися розкішшю, а садівники навперебій діляться досвідом використання автономного туалету в агротехнічних цілях.

Біотуалет для дачі: конструкція та види

Автономний унітаз нерозривно пов’язаний із двома баками. У першій ємності вода для зливу із вбудованою помпою. А другий бак використовується для збирання відходів. Однакові за конструкцією біотуалети для дачі класифікуються за способом переробки стоку та призначенням.

  1. Торф’яні біотуалети. Конструкції універсальні і встановлюються будь-де. На вулиці, в опалювальному чи підсобному приміщенні. Наповнювачем для туалету виступає торф’яна засипка, що вміє усувати запахи, та переробляти відходи в компост. З одного кілограма торф’яної суміші 10 літрів відходів переробляється у добрива для ґрунту.
  2. Хімічні біотуалети. Касетні або портативні конструкції швидко усувають запах та знезаражують внутрішні поверхні туалету. Власнику залишається лише періодично заправляти біотуалет для надання хімічними контейнерами, витягуючи заповнені стоками касети.
  3. Електричні біотуалети. Конструкція обладнана герметичною камерою, що розділяє рідкі відходи та тверді маси. Рідина скидається у вигрібну яму, а тверді відходи спалюються.

Біотуалет для дачі: переваги

Автономність, мобільність та компактність – три критерії, які неодмінно ставляться до переваг біотуалетів. У розрізі видів конструкції, користувачі знаходять безліч інших додаткових якостей:

  1. Комфортабельність. Під туалет не риють яму, не шукають місця для встановлення та не думають, як законсервувати на зимовий період.
  2. Безвідходність. У розрізі торфових конструкцій, користувач отримує безкоштовно органічне добриво для саду або городу. А не думає, як відкачати стоки зі стаціонарного туалету чи куди наступного року перенести конструкцію.
  3. Простота у догляді. Біотуалет для дачі – конструкція, що самоочищається, яка не виступає розсадником мікробів або бактерій. Згадайте повноцінний вуличний туалет, який легко знайти на ділянці запаху та дзижчання мух.
  4. Функціональність. Необов’язково асоціювати мобільну конструкцію із дачею чи заміською ділянкою. Біотуалет цікавий рибалкам, мисливцям та любителям відпочинку на природі. Портативний туалет використовують у ролі горщика для дітей на природі.

Питання фінансових витрат спірне

Обговорюючи переваги конструкцій у розрізі переробки відходів у компост, покупці розповідають про фінансові витрати на покупку торфу. Витрати невеликі, але є. І чим більше користувачів у біотуалету, тим вищі й витрати на придбання торф’яного засипання. З іншого боку – добриво обходиться дачнику в 2-3 рази дешевше за ринкові пропозиції.

На закінчення

Однозначно, біотуалет для дачі вигідний фінансам, зручний і простий в експлуатації. Копійні витрати на купівлю наповнювачів не порівняти з автономністю та мобільністю. Чистота та порядок на дачній ділянці – це гарант здоров’я для дітей та дорослих.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa