Навіщо потрібні системи біологічного очищення стічних вод

Скупчення на присадибній ділянці забруднених стоків та їдкий, неприємний запах каналізації поблизу житлового приміщення – причини, що змушують домовласника встановити систему біологічного очищення стічних вод. Заглибившись у проблему, споживач виявить, що фільтрування стоків потрібне, і для рослинності на ділянці, і не можна замінити при видобутку води з артезіанської свердловини.

Щоб зрозуміти, навіщо потрібні системи біологічного очищення стічних вод, доведеться ознайомитися зі станом справ приватного сектора та оздоровчих курортних зон до кінця 20 століття. Відсутність фільтрування призвела до знищення флори та фауни поблизу розкішних котеджів, будинків відпочинку та розважальних центрів. Відновити природний ресурс власникам допоможе біологічне очищення.

У розрізі функціональності та раціональності, у системи маса переваг:

  1. Усунення неприємних запахів каналізації на ділянці та відсутність забруднення ґрунтових покривів. Їдкий запах можливий лише у роботі асенізатора, при відкачуванні твердих скупчень із септика. І те, що проблема вирішується виведенням труби септика за межі присадибної ділянки.
  2. Простота експлуатації. Система біологічної очистки встановлюється один раз і назавжди. Міцні та надійні конструкції прослужать десятиліття. Власнику залишається тільки відкачувати тверді нечистоти, які за певних умов тверді накопичення перетворюються на добрива.
  3. Ліквідація мікроорганізмів, бактерій та токсичних речовин дозволяє власнику використовувати очищену рідину повторно у технічних потребах. Йдеться про поливання рослинності на присадибній ділянці та побутових цілей.
  4. Використання біологічного мулу для створення природних добрив за допомогою спеціально підготовлених сумішей на основі торфу усуває необхідність вивезення нечистот. Але в домовласника з’являються додаткові завдання підтримки процесу переробки, який не повністю автоматизований.
  5. Наявність системи біологічної очистки стічних вод вирішує адміністративні питання. За відсутності підключення будівлі до центральної каналізації закон суворий до власників будинків, що скидають нечистоти в землю без переробки.

Етичні зобов’язання

Захист довкілля та підтримання чистоти на житловій території – першорядна причина, яка пояснює, навіщо потрібні системи біологічного очищення стічних вод. Нешкідливі скидання в землю викличуть накопичення токсичних речовин, бактерій та мікроорганізмів у ґрунті. Для власника земельної ділянки настане день, коли після випадання опадів шкідливі нечистоти виявляться над ґрунтом.

Наведених наслідків допоможе уникнути система біологічного очищення, яка на українському ринку представлена ​​як комплекс. Але власник не обмежений у виборі вузлів окремо. Септик, вигрібна яма, дренажний колодязь та інші механізми допоможуть майбутньому власнику вирішити вузькоспеціалізовані завдання щодо відведення та очищення стоків.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa