Що таке єврокуб (переваги)

Єврокуб – це ємність із поліпропілену у формі квадрата. У розрізі світових стандартів габарити виробу становлять 1200х1000х1160 мм. Європейські виробники дотримуються заявлених розмірів. В Україні популярність тари для бізнесу призвела до того, що єврокуб виготовляється на замовлення різноманітних розмірів. Розібравшись, що таке єврокуб, покупців цікавить призначення товару. А також переваги та недоліки.

Що таке єврокуб очима технолога

Для виготовлення ємності використовують міцний поліпропілен. Товщина стінок єврокубу в межах 1,9-2,1 мм. Вага куба – 40-50 кілограм. Зверху пластикового контейнера присутній люк з кришкою, що загвинчується. Діаметр отвору виробник вибирає самостійно.

Пластиковий єврокуб поставляється продавцем у комплекті з металевим контейнером, виконаним у вигляді ґрат. Металоконструкція виступає у ролі щита для пластикового виробу. Контейнер не допустить розриву куба зсередини, а також збереже цілісність при тиску зовні.

Єврокуб – призначення ємності

Виріб призначений для накопичення та довгострокового зберігання рідин та сипких матеріалів. Єврокуб закопується у ґрунт. Звідси і додатковий захист у вигляді металевих грат по граням. До того ж, поліпропілен – легкий матеріал, який швидко видавиться з ґрунту підводними течіями або опадами. Метал ускладнює конструкцію.

У побутових цілях єврокуб використовують для зберігання питної чи побутової води, молока, спирту, олії. На виробництві ємність наповнюють дизельним паливом, відходами та сипучими матеріалами. В аграрному секторі тара справляється із зберіганням добрив та посівного матеріалу.

Використання єврокубу у бізнесі

З’ясувавши, що таке єврокуб і дізнавшись про призначення ємності, покупець засумнівається у доцільності придбання. Однак переваг у продукту на порядок більше. Недорога та містка пластикова ємність конкурує з металевими бочками та тарою спеціального призначення.

  1. Септик . Поліпропілен надійний та довговічний матеріал. Тому власники баз відпочинку, дач та заміських угідь швидко знайшли застосування дешевої конструкції.
  2. Відстійник для води . Збір дощової води, полив городу чи літній душ – класичне призначення єврокубу у побуті на дачних ділянках. У таких випадках ємність не закопується в ґрунт, а піднімається на пару метрів над рівнем землі за допомогою опор.
  3. Басейн . Недорога, містка та надійна конструкція на дачних ділянках використовується з метою розваг. Місткість обладнується насосом, закопується в ґрунт і наповнюється водою з артезіанської свердловини.

Дізнавшись, що таке єврокуб і як використовується у побуті, покупець неодмінно забажає ємність придбати. Адже приємна вартість, місткість та функціональність виробу привабливі. Однак, крім переваг, у куба знайдуться і недоліки.

Металоконструкціям, закопаним у ґрунт, властиво окислюватись. Тому при покупці майбутньому власнику належить вивчення покриття на захисному каркасі ємності. Для монтажу насоса доведеться різати поліпропілен. Користуватися клеєм чи рідкими цвяхами, як рекомендують у соціальних мережах, не можна. Згодом патрубок все одно вирве. Без апарату полідифузного зварювання не обійтися.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa