Чи потрібна автономна каналізація у приватному будинку

Роздумуючи над тим, чи потрібна автономна каналізація у приватному будинку, краще відповісти собі на запитання – наскільки потрібна комфортабельність власнику. Адже автономна система полегшує життя людині.

Навряд чи в 21 столітті знайдеться людина, яка вважає за норму ходьбу за водою до колодязя або походи в туалет до негабаритної будівлі біля будинку. Навісний рукомийник – не найкращий засіб для власної гігієни. Не кажучи про душеву кабінку з бочкою нагорі, для сім’ї з 3-5 осіб, у зимову пору року. Для покращення побутових умов створено десятки технічно просунутих засобів та заходів. Автономна каналізація – крок, на який власник будинку погодиться, щоб упорядкувати житло для сім’ї.

Щоб отримати вичерпну відповідь, доведеться скористатися рекомендаціями експертів, які просувають в Україні встановлення автономної каналізації. Частота використання сантехнічних приладів допоможе визначитись у виборі. Для одного мешканця не потрібно починати будівництво і можна обійтися створенням підсобного приміщення, що грає роль санвузла.

Для сім’ї, яка проживає в будинку на постійній основі, з урахуванням гостьових місць, доведеться обирати між спільним санвузлом та окремими ванними кімнатами та туалетними блоками. Відповідно, на вибір власника впливає фінансова сторона питання.

Прорахунок функціональності автономної каналізації – другий крок, з яким належить власнику будинку визначитися. Враховується можливість залпового скидання каналізації, потужність насосних станцій та продуктивність фільтраційного обладнання. З урахуванням кількості мешканців, прораховується місткість септика чи вигрібної ями.

Визначивши конструктивні особливості майбутньої системи, власнику будівлі належить вибрати матеріал, з якого виготовляється автономна каналізація. Бетон, метал, поліетилен, поліпропілен, склопластик – вибір за власником.

У розрахунках враховуються розміри земельної ділянки, глибина залягання ґрунтових вод. Особливості рельєфу, склад ґрунту та структура. Автономна каналізація будується на десятиліття, тому власник будинку має зібрати необхідну інформацію.

Помилки споживачів

Визначаючись, чи потрібна автономна каналізація в приватному будинку, власники будівель вважають, що запропонована система проста і реалізувати проект можливо власними силами. Наслідуючи логіку, в приміщення подається по трубі чиста вода, а на вулицю, у вигрібну яму йде злив. Подібне рішення не правильне.

Для подачі води, наприклад, вище за перший поверх знадобиться компресор. А злив вимагає правильного розрахунку та монтажу труб, інакше сморід не залишить санвузол. Встановлюючи автономну каналізацію не можна забувати про підігрів та резервне зберігання води, а також вирішити питання з безперебійною подачею електрики.

Вибираючи септик, доведеться вирішити долю стоків, які вивозяться асенізатором чи очищаються біологічними установками та повертаються природі у природному вигляді.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa