Душ для дачі – це просто та зручно

Душ та туалет на дачній ділянці не розкіш, а засоби для дотримання гігієни. Тому описувати переваги санвузла немає сенсу. Душ для дачі – це просто та зручно. Споживачу залишається лише знайти довгострокове та надійне рішення.

Бюджетний варіант чи дизайнерська концепція – вибір за власником дачної ділянки. Адже рішення впирається у ціну. Тому майстри пропонують кілька варіантів. А покупець вибирає продукт, орієнтуючись на власні побажання та вартість.

Душ для дачі – це просто та зручно

У порівнянні з туалетом, концепція душу для миття тіла є простою. Вода подається зверху. Розсіюючись на мільйони крапель, вода омиває тіло людини і йде в слив. Далі використовуються технології:

  • Подача води. Підведення виконується централізовано водопроводом або з попередньо наповненого бака. Підігрів та очищення – додаткові зручності для користувача.
  • Відведення води. Розводити болото на дачі неприйнятно. Власник шукає шляхи зливу води у каналізацію чи землю.

Не можна забувати про місце розташування душу. У будинку, на вулиці або у спеціальному приміщенні. Закрите, відкрите, напіввідкрите, що провітрюється або утеплене приміщення. Побажань більше, ніж рішень.

Душ для дачі власноруч

Прилеглий до стіни будинку душ – найкраще рішення, впевнені власники дачних ділянок. Через стіну з будівлі виводиться патрубок, ставиться змішувач і робиться прямий злив у землю. Волога усувається шляхом монтажу кахлю на стіну будинку в місці організації душу. А стік відводиться за допомогою труби за межі дачної ділянки або попередньо вириту яму.

З року в рік підвищена вологість стіни та зимові морози все одно зруйнують будинок.

Окрему капітальну будову під душ роблять на протилежному боці ділянки. Чи не поблизу будинку. Рішення слушне. Адже житлова будівля не постраждає через вологу. Але термін експлуатації капітальної душової кабінки під сумнівом. Підвищена вологість приваблює мікробів та комах. Вологість – це неприємний запах гнилі та болото.

Постійна волога на дереві, металі чи бетоні веде до руйнувань конструкції.

Мобільна душова кабінка із пластику, нехай і дороге рішення, але слушне. Легка та комфортабельна конструкція позбавлена ​​недоліків. Душ організовується на ділянці будь-де. Виріб пристосований для гігієнічних процедур – кріплення для бака та нагрівача, штуцер для підведення води. Душ для дачі – це просто і зручно, коли йдеться про мобільні розбірні конструкції.

Виходить, що організувати душ на дачній ділянці легко. Але наслідки рішень щодо реалізації проекту не завжди зручні власнику ділянки. Дешевизна призводить до затоплення саду чи городу брудними мильними стоками. А за комфортабельність та практичність доведеться заплатити. Нехай і разово. Рішення за покупцем. Обережні власники дач віддають перевагу готовим і практичним конструкціям. Вважаючи за краще відпочивати на дачі або вдаватися до рослинництва. Але точно не будівництву.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa