Дитячі гірки, не варто заощаджувати на дітях

Все найкраще дітям» — теза придумана недарма. Адже будь-яка дбайливість з боку дорослих не дає позитивного результату, коли справа доходить до організації дитячого дозвілля. Пісочниця, ігровий майданчик, гойдалка, дитячі гірки – не варто економити на дітях.

Майданчик із гірками тільки для дітлахів – перше правило для дорослих, які вирішили створити зону відпочинку для малюків. Не можна ганятися за низькою ціною, компактністю та функціональністю. Надійність, довговічність та простота – три критерії, на яких ґрунтується вибір дитячих гірок.

Дитячі гірки, не варто заощаджувати на дітях

Метал чи пластик – матеріал конструкції вибирати покупцю. Сталеві гірки дешевші, але за довговічністю у ПВХ немає конкурентів. Пластик, як і сталь, піддається ремонту та модернізації. Перевага гірок з поліпропілену у відсутності інтересу до матеріалу у збирачів металобрухту. Пластик не вигоряє на сонці, не токсичний і добре переносить перепади температур з опадами. Стали властиво іржавіти. Навіть покрита захисною фарбою гірка, після пари подряпин дрібним щебенем, який малюки занесуть нагору на підошвах взуття, піддасться окисленню.

Функціональність центру розваг для дітей на користь. Але не для гірки. Чим простіше конструкція, тим надійніша дитяча гірка. Зручні сходи для підйому, м’який та тривалий спуск – вимоги, які пред’являються малюками до атракціону. Краще подбає про безпеку. Ніяких гострих кутів або частин, що випирають. Рівна та суха ділянка біля сходів та спуску – гарант безпеки для дітей у негоду.

Дитячі гірки: помилки покупців

Жорстке кріплення та наявність монтажних елементів не дозволять вандалам зламати дитячий атракціон. Продумуючи основу для встановлення гірки у дворі, метал та бетон неприпустимі. Елементи кріплення обов’язково задувають пінкою і приховують глибше в товщі піску.

Компактність марна при будівництві дитячого майданчика. Тільки габаритний атракціон сподобається малюкам. Перед покупкою дитячої гірки, виробники та продавці рекомендують попередньо розрахувати пропускну спроможність атракціону. Можливо, покупцеві знадобиться подвійна або потрійна гірка. Бажаєте зберегти інтерес малюків до гірок – усуньте обмеження.

Вибираючи дитячі гірки, не варто заощаджувати на дітях. Вироби із пластику легко модернізуються зварювальним полідифузійним апаратом. Обмежувачі руху на спуску, безпечні сходи для підйому вгору або жорсткий навіс для гірки – вирішувати не батькам, а дитині. Тільки користувачі атракціонів вкажуть на переваги та недоліки конструкцій.

Вважайте за краще якість, а не ціну, вибираючи гірки для малюків. Надійність та міцність, а не практичність та функціонал. Проста та зручна конструкція в рази привабливіша для дітей, ніж незрозумілий та складний атракціон, створений дорослими людьми. Не можна забувати про стандарти, які пред’являються державою виробникам. Адже безпека дітей для батьків на першому місці.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa