Ємності для води з поліетилену

Переваги поліетилену, в порівнянні з іншими матеріалами, у надійності, ціновій доступності та довговічності. Перейшовши на пластик, виробники взяли на себе зобов’язання створювати міцні конструкції, які за фізико-хімічними характеристиками складуть конкуренцію металу, склу, кераміці та іншим матеріалам.

Для накопичення, зберігання та транспортування води споживачеві важлива мобільність. Адже ємності з рідинами користуються попитом у харчовій та хімічній промисловості, де бак з водою періодично переміщують. Міцність та стійкість до зовнішніх факторів для баків, також у пріоритеті. Ємності для води з поліетилену часто встановлюють поза приміщеннями, залишаючи просто неба влітку і взимку.

Стійкість пластику до розширення льоду при замерзанні води, до перепадів температур або ультрафіолету дозволяє власнику не дбати про середовище зберігання ємності для води. Поліетилен не іржавіє і не пропускає електричний струм, конкуруючи з металоконструкціями та нержавійкою. А також у пластику підвищена жорсткість, що дозволяє обійти кераміку та скло за стійкістю до фізичних ушкоджень.

Місткість та комфортабельність

Вартість ємності для води із поліпропілену визначають фізичні розміри виробу. Майбутньому власнику належить вибрати бак за місткістю та визначитись із габаритами. Експерти рекомендують орієнтуватися на потреби та наявність вільного місця у приміщенні.

Для транспортування бака для води автомобільним транспортом знадобиться горизонтальна ємність із встановленою платформою. А для ручного перенесення виробу – без спеціальних ручок не обійтися.

На вибір покупцю пропонуються вертикальні та горизонтальні ємності з круглим та прямокутним профілем. За призначенням, продукція поділяється на харчову та хімічну тару.

У розрізі комфортабельності, при експлуатації бака, належить покупцеві вибрати діаметр люка ємності та наявність додаткових елементів у конструкції для встановлення супутнього обладнання. Йдеться про поплавки, вимірювальні прилади, фільтри та насоси.

Ємності у побуті та промисловості

Баки для питної та технічної води – обов’язковий атрибут для заводів та підприємств легкої та важкої промисловості. У харчовій промисловості ємності потрібні для зберігання і транспортування товарів, відходів, масел і сипких речовин. Аграрії в баках та пластиковій тарі зберігають отрутохімікати.

З недорогого поліетилену створюються септики та тара для хімічних галузей промисловості. У побуті, в ємностях для води перевозять та зберігають молоко, соління, рибу та інші харчові продукти. Пластикова тара користується попитом на дачі, в гаражі або у домогосподарок на кухні, в державних установах і зонах відпочинку. Доступна вартість виробів робить ємності для води з поліетилену привабливою покупкою для споживача, що надає перевагу довговічним і надійним конструкціям.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa