Як вибрати жировловлювач – поради експертів

Жировловлювач – очисна споруда, що не допускає попадання олій та жирів у каналізацію. Механізм пристрою простий. За рахунок малої питомої ваги, порівняно з водою, жир спливає на поверхню і потрапляє у спеціальну пастку. А очищена вода по трубах надходить у каналізаційний стік.

Класифікація жировловлювачів

Пристрої для очищення води виготовляються із пластику, склопластику та металу. Вироби конкурують між собою за вартістю та функціональністю.

Жировловлювачі із пластики гарантують покупцю довговічність. Використання очисної споруди складає 30-35 років. Пластикові конструкції виготовляють із екологічно чистого поліпропілену, який не завдає шкоди здоров’ю людини та навколишньої природи. Здатність пластику зварюватися на молекулярному рівні дозволяє власнику отримувати виріб, виготовлений за своїми кресленнями. Для очищення жировловлювачів не потрібне спеціалізоване обладнання – вилучення олії та жиру виконується на місці користувачем без перекриття каналізаційних стоків.

Склопластикові жировловлювачі зацікавлять промисловий сектор, де потрібно очищення стоків з агресивним середовищем. Конструкції стійкі до різноманітних погодних умов та фізичних ушкоджень, тому встановлюються на вулиці, поза приміщеннями.

Жировловлювачі з нержавіючої сталі використовуються для очищення стоків, що надходять у каналізацію в нагрітому стані, аж до температури кипіння води. Металеві конструкції стійкі до фізичних пошкоджень та деформацій, тому не виключено монтаж виробу в ґрунт.

Параметри експлуатації

Крім обсягу ємності та габаритів камери для відлову жиру, конструкції відрізняються за продуктивністю та функціональністю. Потужність пристроїв варіюється в межах 0,1-2 літри за секунду і впливає на швидкість очищення каналізаційних стоків. Однак експерти рекомендують поєднувати продуктивність з якістю і підбирати жировловлювач, що встигає відловлювати жири при підвищеній пропускній здатності приладу.

Обладнання з ручним очищенням вимагає постійного контролю з боку користувача за рівнем домішок усередині жироуловлювача. Очищення виконується вручну підручними засобами. Методика проста і економічно невитратна, але забирає час. Подібні конструкції знайдуть застосування у побуті та на підприємствах легкої промисловості.

Очищення насосами та спеціалізованою технікою відноситься до професійного класу та потребує додаткових фінансових витрат. Автоматизація спрощує використання жировловлювачів, але власнику доведеться потурбуватися про закупівлю жирових пасток, насосів та каналізаційних труб.

Перед тим, як вибрати жировловлювач, покупець має вивчення технічних властивостей, запропонованої на ринку продукції. Експерти рекомендують почати з продуктивності пристрою та визначитися з місцем монтажу. Не забувайте про властивості пластику та металу, конструкції з яких легко виготовити за кресленнями замовника.

Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa