Вибір ємності: металеві баки або пластикові

У розрізі якості виготовлення в Україні резервуарів для рідин та сипких речовин видно позитивну динаміку. На ринку представлена ​​продукція, що відповідає європейським стандартам та міжнародним вимогам з техніки безпеки. Орієнтуючись на побажання покупців, українські бренди виготовляють ємності усіляких габаритів та обладнають вироби комфортабельними люками та оснащенням для транспортування.

Критерії відмінностей

Покупцеві пропонують продукцію із пластику або металу, а також уточнюють призначення, пропонуючи ємності підвищеної міцності для транспортування, або стійкі до агресивних середовищ. Конкуруючи на ринку, виробники металевих баків запевняють покупця в тому, що пластик має недостатню жорсткість. А підприємства зі створення виробів із пластику розповідають про корозію, яка утворюється внаслідок використання металевих резервуарів.

Вибираючи між металом та пластиком, експерти рекомендують споживачеві орієнтуватися на умови використання та комфортабельність. Не можна забувати про зручності транспортування та зберігання. Перед тим, як зробити вибір ємності: металеві баки або пластикові, вивчіть переваги та недоліки виробів.

Переваги металевих баків

Виробники баків з нержавіючої сталі або чорного металу із захисним покриттям гарантують стійкість до корозії та перераховують переваги ємностей:

  1. Збільшений температурний діапазон зберігання рідин до температури кипіння води – 100 градусів за Цельсієм. У пластику межа – 60 градусів.
  2. Підвищена жорсткість металевих виробів дозволяє закопування бака у складний ґрунт. Для пластикових ємностей доведеться створювати бетонний каркас.
  3. Виробники гарантують цілісність ємності за фізичних пошкоджень корпусу. Пластиковий бак при падінні з висоти дасть тріщину, а також докучливі гризуни та щури, присутні на складах здатні пошкодити конструкцію.

Продавці металевих ємностей запевняють, що виріб виконується на замовлення, а також допускають врізання додаткового обладнання та модернізацію бака. Однак питання спірне, тому що пластик, за допомогою полідифузійного апарату зварюється на молекулярному рівні без утворення швів. І, за заявою експертів, не знижує жорсткість конструкції, як це робить зварювання металу.

Переваги пластикових ємностей

Для виготовлення пластикових баків використовують поліетилен та поліпропілен. Матеріал застосовують харчовий та побутовий. Тому переваги виробів із пластику при порівнянні з металоконструкціями виконуються за умовами використання.

  1. Пластмаса на порядок легша за метал. Тому перенесення ємностей комфортне і економить паливо водію при транспортуванні на шасі автомобіля.
  2. Побутові резервуари для хімічної промисловості стійкі до солей та кислот. А метал при довгостроковому зберіганні руйнується зсередини, вступаючи у реакцію із агресивними складами.
  3. Пластикові ємності доступні за ціною. Розбіг у вартості, при порівнянні з баками з нержавіючої сталі, змушує майбутнього власника зробити крок у бік недорогих конструкцій з поліетилену або поліпропілену.
Доставка по Україні

Відправимо товар в будь-який місто

Повернення товару

Вернем вам гроші в термін до 30 днів

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

100% безпечна оплата

PayPal / MasterCard / Visa